Kontakt

505 17 23 23 lub 505 17 32 33

email: biuro@mbprojekt.eu

Czy wiesz że,

Myjki ciśnieniowe Kranzle dają szerokie możliwości zastosowań i to nie tylko do klasycznego mycia......

Myjki ciśnieniowe Kranzle dają szerokie możliwości zastosowań i to nie tylko do klasycznego mycia przy użyciu standardowych lanc o różnym przekroju i charakterystyce strumienia.

Urządzenia Kranzle są wykorzystywane z dużą skutecznością w innych aplikacjach np:
 

 1. Mycie dużych powierzchni płaskich z możliwością odsysania bez obawy zanieczyszczenia , zalania innych obszarów.
  Do tego celu należy zaopatrzyć się w odpowiednia głowicę myjącą oraz opcjonalnie w odkurzacz do pracy na mokro. Dobór głównie w zależności od powierzchni.


   
 2. Mycie samoczynne cystern, paleto zbiorników itd. Tutaj zaletą jest przede wszystkim duża wydajność, skuteczność procesu oraz bezpieczeństwo pracy szczególnie w sytuacji kiedy mamy do czynienia z substancjami niebezpiecznymi dla człowieka.
  Aby móc skorzystać z takiego rozwiązania niezbędny będzie zakup specjalnej obrotowej głowicy myjącej. Oczywiście dobór uzależniony jest od wielkości zbiornika, zamierzonej wydajności rodzaju zanieczyszczeń itd. Najlepiej skontaktować się z naszym doradcą.
   
 3. Mycie przy użyciu agresywnych środków myjących. Z uwagi na fakt, że głowica pompy w myjce wykonana jest z mosiądzu a roztwór roboczy przepływa przez pompę, użycie roztworów mocno zasadowych lub kwasowych może skutkować poważnymi uszkodzeniami maszyny.
  W przypadku konieczności zastosowania silnych środków myjących zalecane jest użycie inżektorów, lub pianownic dostępnych w ofercie akcesoriów Kranzle. Takie rozwiązanie umożliwia pełne bezpieczeństwo dla podzespołów myjki i skuteczne usuwanie zabrudzeń
   
 4. Udrażnianie instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych, rynien odprowadzających deszczówkę.
  W tym celu należy tylko zaopatrzyć się w zestaw do czyszczenia rur. W ofercie dostępnych jest kilka możliwości z różną długością węża i parametrami dyszy.
   
 5. Wypompowywanie wody, szlamu itp.. np. z oczek, zbiorników wodnych z pomieszczeń i obszarów w których znajduje się woda, szlam itp..
  Wystarczy zaopatrzyć się w zestaw do odsysania szlamu i wody.
   
 6. Piaskowanie, czyli możliwość usunięcia starych powłok, korozji lub innych zanieczyszczeń przed nałożeniem kolejnych powłok.
  Niezbędny jest jedynie zakup zestawu do piaskowania.